Annamaet Original Ultra

Populární
 
3.8
 
0.0 (0)
1625
Annamaet Original Ultra

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Obsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Annamaet Original Ultra 18,14 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Original ultra 13,61 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet ULTRA 2,27 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Kuřecí moučka, celozrnná rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů (vitamín E), sušená vejcemoučka ze sleďů, sušená řepná dužina, proso, sušené pivovarské kvasnice, menhadenový olej (konzervovaný směsí tokoferolů (vitamín E), lněná moučka, lecitin, řasy (zdroj mastných kyselin), mrkev, celer, petržel, salát, řeřicha, špenátchlorid sodný, DL-methionin, chlorid draselný, L-lysin, brusinky, Lactobacillus Acidophilus – sušený produkt fermentace, oligofruktóza, Yucca Schidigera, vitamín E, vitamín C, niacin, biotin, vitamín B1, L-Karnitin, D-pantothenan vápenatý, vitamín B2, vitamín B6, vitamín A, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová, cholinchlorid, chelát zinku, betain, chelát železa, selenium kvasnice, chelát mědi, chelát manganu, jodičnan vápenatý.

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 32 %, tuky 20 %, vláknina 3 %, popel 6,8 %, vlhkost 10 %, vápník 1,49 %, fosfor 1,05 %, omega-3 mastné kyseliny 1 %, omega-6 mastné kyseliny 3,5 %, DHA 0,3 %, L-Karnitin 35mg/kg

Doplňkové látky/kg: Vitamín A 32.180 m.j., vitamín D3 1.580 m.j., vitamín E 179 m.j., železo 35,7 mg, jód 1,3 mg, měď 5,4 mg, mangan 3,6 mg, zinek 89 mg, selen 0,27 mg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
35.6
Tuky
22.2
Vláknina
3.3
Popel
7.6
Sacharidy
31.3

Shrnutí

Annamaet Original Ultra jsou svým složením nejlépe námi hodnocené granule řady Annamaet. Byly vyrobené v USA a jejich výrobcem je Annamaet Petfoods. Určené jsou pro psy ve všech životních stádiích, tedy od štěňat až po seniory a březí a kojicí feny. Krmivo je ideální pro psy ve vysoké zátěži - pracující  nebo sportující.

Granule obsahují především živočišné bílkoviny a tuky a obiloviny ve formě celozrnné rýže a prosa (jáhly) jsou rovněž pro psy velmi vhodné. Pozirivně hodnotíme, že tolik potřebná energie pro psy s velkou zátěží je čerpána především z tuků a nikoliv ze sacharidů. Krmivo je určeno výrobcem pro všechny věkové kategorie i březí a kojící feny. Energetická hodnota granulí pro psy s vysokou zátěží je tak dosti vysoká. Pozor proto na dodržování krmných dávek, případně jejich úpravu v závislosti na tělesné kondici vašeho psa, mohlo by dojít k nechtěným váhovým přírůstkům.

Je však skutečně podle výrobce Annamaet Original Ultra čistě přírodní krmivo? Máme pochybnosti. Tuky jsou konzervovány tokoferoly. Proč tedy výrobce neuvádí čím je konzervována masová moučka ?

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.8
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře