Taste of the Wild Pacific Stream

Populární
 
3.2
 
0.0 (0)
3482
Taste of the Wild Pacific Stream

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Taste of The Wild Pacific Stream 13 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Pacific stream 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Pacific stream 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Losos (čerstvé maso z lososa), rybí moučka (dehydrované mořské ryby), batáty, brambory, řepkový olej, moučk z lososa (dehydrovaný losos), uzený losos (maso z lososa), bramborová vláknina, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), chlorid sodný 0,25%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum).

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 25,0%, tuky 15,0%, vláknina 3,0%, popel 8,5%, vlhkost 10%, vápník 1,9%, fosfor 1,1%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%.

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60 mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
27.8
Tuky
16.7
Vláknina
3.3
Popel
9.4
Sacharidy
42.8

Shrnutí

Taste of the Wild Pacific Stream je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určeno je pro dospělé psy všech plemen a velikostí.Vhodné pro jedince s citlivým zažíváním nebo psy s alergiemi.

Obsahuje pouze maso z mořských ryb doplněné zeleninou (brambory, batáty). Krmivo je nutričně vyvážené ovšem s nižším podílem masa. Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Nenašli jsme však nikde informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervanty chemické.

Ačkoliv rybí maso obsahuje velké množství prospěšných látek, obsahuje též vzhledem ke znečištění moří i velké množství těžkých kovů. Střídejte proto tyto granule s jinými druhy mas.

Recenze editora

1 review
(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva
 
3.2
R

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře