Canine Caviar Grain Free Special Needs

Populární
 
2.8
 
0.0 (0)
1533
Canine Caviar Grain Free Special Needs

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Přírodní složení
Obsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Jasná deklarace surovin
Aktualizováno
Leden 19, 2018
Životní fáze psa
Cena za 1 kg
154.5

Cena a nákup

-

Aktuální cena Canine Caviar Special Needs Alkaline kuře 11 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Canine Caviar Special Needs Alkaline kuře 5 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Canine Caviar Special Needs Alkaline kuře 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

celozrnná hnědá rýže 33%, sušené kuřecí maso 30%, kokos, vojtěška sušená sluncem, celozrnné lněné semínko, kuřecí tuk 9%(konzervovaný směsí tokoferolu), kokosový olej, hnědá mořská řasa sušená sluncem, sušený produkt fermentace Lactobacillus Acidophilus, chlorid sodný, lecitin, FOS neboli fruktooligosacharidy (prebiotika), pískavice řecké seno, máta peprná, papája, šípky, extrakt z juky, anýzový olej, tymiánový olej

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 18 %, tuky 9 %, vláknina 5 %, popel 4,5 %, vlhkost 8 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,6 %, omega-3 mastné kyseliny 1 %, omega-6 mastné kyseliny 1 %

Nutriční doplňkové látky: cholin chlorid 1400 mg/kg, taurin 1400 mg/kg, vitamin A 20000 IU/kg, vitamin D3 1500 IU/kg, biotin 0,6 mg/kg, riboflavin (vitamin B2) 15 mg/kg, thiamin mononitrát (vitamin B1) 20 mg/kg, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 10 mg/kg, vitamin B12 0,07 mg/kg, kyselina listová 4 mg/kg, E6 zinek (síran zinečnatý monohydrát) 120 mg/kg, E5 mangan (oxid manganatý) 8 mg/kg, E8 selen (seleničitan sodný) 0,3 mg/kg, E1 železo 90 mg/kg, E2 jód 2 mg/kg, E4 měď 13 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
19.6
Tuky
9.8
Vláknina
5.4
Popel
4.9
Sacharidy
60.3

Shrnutí

Canine Caviar Special Needs Alkaline jsou granule vyrobené v USA, výhradní distributor od r. 2017 PETFOOD. Určené jsou pro starší psy a psy trpící nadváhoua také pro psy s citlivým zažíváním nebo s problémy s játry a ledvinami. Výrobce říká, že složení krmiva vyhovuje štěňatům obřích plemen.

Krmivo s nižším podílem masa a vyšším podílem rýže. Tato kombinace je vhodná pouze při krátkodobém podávání pro mimořádně vysoký obsah sacharidů. Jedná se šetrné krmivo pro psy s problémy - viz výše, ovšem při dlouhodobém podávání přece jen chybí bílkoviny pro udržení nebo růst svalové hmoty. Pokud se rozhodnete krmit právě tímto krmivem po delší dobu, pak nedoporučujeme podávat štěňatům jakékoliv velikosti.

Výrobce se honosí tvrzením výjimečného krmiva na trhu pro psy pro jedinečný způsob jeho zpracování (vlastní know-how).Vzniká prý tak zásaditá receptura vysoce podobná přirozené stravě předků. Více o alkalické dietě také zde. Necháváme na spotřebiteli, jak s těmito informacemi naloží. Krmivo bez chemických konzervantů a modifikovaných látek.

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
2.8
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře