Annamaet Grain Free Salcha

 
3.6
 
0.0 (0)
1347
Annamaet Grain Free Salcha

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Annamaet Grain Free Salcha 13,61 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free Salcha 6,80 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free SALCHA 2,27 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Kuřecí moučka, čočka, kachní moučka, hrách, krůtí moučka, cizrna, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů  (vitamín E), tapioka (maniok),  moučka z lososa, menhadenový olej (konzervovaný směsí tokoferolů (vitamín E), lněná moučka, řepkový olej (canola), mrkev, celer, petržel, salát, řeřicha, špenát, přírodní aroma, řasy (zdroj mastných kyselin), lecitin, chlorid sodný, DL-methionin, L-lysin, brusinky, Lactobacillus Acidophilus – sušený produkt fermentace, oligofruktóza sušená, Yucca Schidigera,  moučka z mořských řas, vitamín E, vitamín C, niacin, biotin, vitamín B1, L-Karnitin, D-pantothenan vápenatý, vitamín B2, vitamín B6, vitamín A, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová, cholinchlorid, chlorid draselný, chelát zinku, betain, chelát železa, selenium kvasnice, chelát mědi, chelát manganu, jodičnan vápenatý.

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 30 %, tuky 16 %, vláknina 3,5 %, popel 6,8 %, vlhkost 10 %, vápník 1,28 %, fosfor 0,91 %, omega-3 mastné kyseliny 1,1 %, omega-6 mastné kyseliny 3,5 %, DHA 0,3 %, L-Karnitin 35mg/kg

Doplňkové látky/kg: Vitamín A 32.180 m.j., vitamín D3 1.580 m.j., vitamín E 179 m.j., železo 35,7 mg, jód 1,3 mg, měď 5,4 mg, mangan 3,6 mg, zinek 89 mg, selen 0,27 mg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
33.3
Tuky
17.8
Vláknina
3.9
Popel
7.6
Sacharidy
37.4

Shrnutí

Annamaet Grain Free Salcha jsou granule vyrobené v USA a jejich výrobcem je Annamaet Petfoods. Určené jsou pro psy ve všech životních stádiích, tedy od štěňat až po dospělé psy a březí a kojicí feny.

Jelikož výrobce neudává procentuální složení surovin vypadá krmivo, vzhledem k poměrně vysokému množství bílkovin, jako plné masa. Ale tak to není. Živočišné bílkoviny z masových mouček byly ve značné míře doplněny bílkovinami z luštěnin. Nic proti luštěninám v krmivu pro psy, ale jejich množství by mělo být přiměřené celkovému obsahu a to zejména pro jejich horší stravitelnost. Mladý pes to zvládne, ale u starších opatrně s touto volbou. Pozitivně u těchto granulí hodnotíme vyšší obsah tuků a méně sacharidů.  Je skutečně podle výrobce Annamaet Grain Free Salcha čistě přírodní krmivo? Máme pochybnosti. Tuky jsou konzervovány tokoferoly. Proč tedy výrobce neuvádí čím je konzervována masová moučka ?

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.6
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře