Taste of the Wild Wetlands

Populární
 
3.3
 
0.0 (0)
814  
 
Ohodnoťte tento produkt
Taste of the Wild Wetlands

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin
Aktualizováno
Leden 16, 2018
Cena za 1 kg
91.5
Cena denní dávky - 25kg pes
24.7

Shrnutí

Taste of The Wild Wetlands je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určeno je pro  psy všech plemen a velikostí (ALL LIFE STAGES)

Obsahuje pouze bílé druhy masa, doplněné namísto obilovinami zeleninou (brambory, batáty) a luštěninami. Kladně hodnotíme ne příliš vysoké množství luštěnin a tudíž dobrou stravitelnost granulí. Krmivo je nutričně vyvážené s nízkým podílem sacharidů. Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Poněkud hůře však vidíme příliš vysoký obsah fosforu. Pozor proto na krmení starším psům ! Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Nenašli jsme však nikde informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervaci chemickou.

Deklarace surovin

Kachní maso (čerstvé kachní maso), kachní moučka (dehydrované kachní maso), kuřecí moučka (dehydrované kuřecí maso), batáty, hrách, brambory, kuřecí tuk, vaječné výrobky sušené, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), rybí moučka ( dehydrované maso z mořských ryb), bramborový protein, pečená křepelka (maso z křepelky), pečená kachna (maso z kachny), uzená krůta (krůtí maso), vedlejší produkty z rajčat, chlorid sodný 0,28%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum).

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 32,0%, tuky 18,0%, vláknina 4,0%, popel 9,5%, vlhkost 10%, vápník 2,1%, fosfor 1,4%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%.

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60 mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
35.6
Tuky
20
Vláknina
4.4
Popel
10.6
Sacharidy
29.4

Aktuální ceny a nákup ve vybraných e-shopech

Heureka
Taste of The Wild Wetlands Wild Fowl 13 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Wetlands Wild Fowl 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Wetlands Wild Fowl 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

-

Hodnocení redakce

1 hodnocení

(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva 
 
3.3
M

Hodnocení spotřebitelů

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentář