Taste of the Wild Wetlands

Populární
 
3.3
 
0.0 (0)
2802
Taste of the Wild Wetlands

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Taste of The Wild Wetlands Wild Fowl 13 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Wetlands Wild Fowl 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Wetlands Wild Fowl 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Kachní maso (čerstvé kachní maso), kachní moučka (dehydrované kachní maso), kuřecí moučka (dehydrované kuřecí maso), batáty, hrách, brambory, kuřecí tuk, vaječné výrobky sušené, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), rybí moučka ( dehydrované maso z mořských ryb), bramborový protein, pečená křepelka (maso z křepelky), pečená kachna (maso z kachny), uzená krůta (krůtí maso), vedlejší produkty z rajčat, chlorid sodný 0,28%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum).

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 32,0%, tuky 18,0%, vláknina 4,0%, popel 9,5%, vlhkost 10%, vápník 2,1%, fosfor 1,4%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%.

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60 mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
35.6
Tuky
20
Vláknina
4.4
Popel
10.6
Sacharidy
29.4

Shrnutí

Taste of The Wild Wetlands je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určeno je pro  psy všech plemen a velikostí (ALL LIFE STAGES)

Obsahuje pouze bílé druhy masa, doplněné namísto obilovinami zeleninou (brambory, batáty) a luštěninami. Kladně hodnotíme ne příliš vysoké množství luštěnin a tudíž dobrou stravitelnost granulí. Krmivo je nutričně vyvážené s nízkým podílem sacharidů. Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Poněkud hůře však vidíme příliš vysoký obsah fosforu. Pozor proto na krmení starším psům ! Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Nenašli jsme však nikde informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervaci chemickou.

Recenze editora

1 review
(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva
 
3.3
M

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře