Taste of the Wild High Prairie Puppy

Populární
 
3.7
 
4.2 (1)
5787
Taste of the Wild High Prairie Puppy

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Obsahuje alergeny
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Deklarace surovin

Bizon (bizoní maso), jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), batáty, vaječné výrobky sušené, hrachový protein, hrách, brambory, řepkový olej, vedlejší produkty z rajčat, pečená zvěřina (maso ze zvěřiny), hovězí maso, lněné semínko, bramborová vláknina, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), rybí moučka (z mořských ryb), lososový olej (zdroj DHA), chlorid sodný 0,4%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, sušený produkt fermentace enerococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum.

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 28,0%, tuky 17,0%, vláknina 5,0%, popel 7,5%, vlhkost 10%, vápník 1,4%, fosfor 1%, omega 6 mastné kyseliny 2,8%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%, DHA 0,05

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60 mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
31.1
Tuky
18.9
Vláknina
5.6
Popel
8.3
Sacharidy
36.1

Shrnutí

Taste of the Wild High Prairie Puppy je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určeno je pro štěňata a juniory malých, středních i velkých plemen.

Obsahuje pouze červené maso - menším dílem ze zvěřiny, doplněné namísto obilovinami zeleninou (brambory, batáty) a luštěninami. Kladně hodnotíme nepříliš vysoké množství luštěnin a tudíž dobrou stravitelnost granulí. Krmivo je nutričně vyvážené s nízkým podílem sacharidů. Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Bohužel jsme však nikde nenašli informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervaci chemickou.

Recenze editora

1 review
(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva
 
3.7
R

Uživatelské recenze

1 review
Hodnocení krmiva
 
4.2
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře
Taste of the Wild mé fence moc chutnal
Hodnocení krmiva
 
4.2
Mé fence moc chutnal
B