Taste of the Wild High Prairie Puppy

Populární
 
3.7
 
4.2 (1)
1931  
Taste of the Wild High Prairie Puppy

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Obsahuje alergeny
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Taste of The Wild High Prairie Puppy 13 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild High Prairie Puppy 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild High Prairie Puppy 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Bizon (bizoní maso), jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), batáty, vaječné výrobky sušené, hrachový protein, hrách, brambory, řepkový olej, vedlejší produkty z rajčat, pečená zvěřina (maso ze zvěřiny), hovězí maso, lněné semínko, bramborová vláknina, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), rybí moučka (z mořských ryb), lososový olej (zdroj DHA), chlorid sodný 0,4%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, sušený produkt fermentace enerococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum.

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 28,0%, tuky 17,0%, vláknina 5,0%, popel 7,5%, vlhkost 10%, vápník 1,4%, fosfor 1%, omega 6 mastné kyseliny 2,8%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%, DHA 0,05

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60 mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
31.1
Tuky
18.9
Vláknina
5.6
Popel
8.3
Sacharidy
36.1

Shrnutí

Taste of the Wild High Prairie Puppy je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určeno je pro štěňata a juniory malých, středních i velkých plemen.

Obsahuje pouze červené maso - menším dílem ze zvěřiny, doplněné namísto obilovinami zeleninou (brambory, batáty) a luštěninami. Kladně hodnotíme nepříliš vysoké množství luštěnin a tudíž dobrou stravitelnost granulí. Krmivo je nutričně vyvážené s nízkým podílem sacharidů. Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Bohužel jsme však nikde nenašli informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervaci chemickou.

Hodnocení redakce

1 hodnocení

(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva 
 
3.7
R

Hodnocení spotřebitelů

1 hodnocení

Hodnocení krmiva 
 
4.2
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentář
Taste of the Wild mé fence moc chutnal
Hodnocení krmiva 
 
4.2
Mé fence moc chutnal
B