Annamaet Grain Free Manitok

Populární
 
3.6
 
0.0 (0)
2286
Annamaet Grain Free Manitok

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Annamaet Grain Free Manitok 13,6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free Manitok 2,27 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free Manitok 6,8 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Jehněčí maso (vykostěné), jehněčí moučka, čočka, cizrna, moučka ze zvěřiny, moučka ze sleďů, řepkový olej (canola), tapioka (maniok), hrách, menhadenový olej (konzervovaný směsí tokoferolů (vitamín E), mrkev, celer, petržel, salát, řeřicha, špenát, přírodní aroma, řasy (zdroj mastných kyselin), lecitin, dihydrogenfosforečnan sodný, DL-methionin, L-lysin, brusinky, Lactobacillus Acidophilus – sušený produkt fermentace, oligofruktóza sušená, chlorid sodný, Yucca Schidigera, moučka z mořských řas, vitamín E, vitamín C, niacin, biotin, vitamín B1, L-Karnitin, D-pantothenan vápenatý, vitamín B2, vitamín B6, vitamín A, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová, cholinchlorid, chlorid draselný, chelát zinku, betain, chelát železa, selenium kvasnice, chelát mědi, chelát manganu, jodičnan vápenatý.

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 30 %, tuky 16 %, vláknina 3,5 %, popel 7,5 %, vlhkost 10 %, vápník 1,46 %, fosfor 1,1 %, omega-3 mastné kyseliny 1,6 %, omega-6 mastné kyseliny 3 %, DHA 0,3 %, L-Karnitin 35mg/kg

Doplňkové látky/kg: Vitamín A 32.180 m.j., vitamín D3 1.580 m.j., vitamín E 179 m.j., železo 35,7 mg, jód 1,3 mg, měď 5,4 mg, mangan 3,6 mg, zinek 89 mg, selen 0,27 mg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
33.3
Tuky
17.8
Vláknina
3.9
Popel
8.3
Sacharidy
36.7

Shrnutí

Annamaet Grain Free Manitok jsou granule vyrobené v USA a jejich výrobcem je Annamaet Petfoods. Určené jsou pro psy ve všech životních stádiích, tedy od štěňat až po dospělé psy a březí a kojicí feny. Pozor - balení v gramáži 6,8 kg ještě obsahuje moučku z bizona (starší receptura).

Annamaet GF Manitok je svým složením velice podobný dvěma recepturám stejné řady-GF Salcha nebo GF Aqualuk pouze s tím rozdílem, že GF Manitok neobsahuje kuřecí maso. Může být proto vhodný všude tam, kde je u psa citlivost na kuřecí. Ostatní náš komentář k produktu je shodný:

Jelikož výrobce neudává procentuální složení surovin vypadá krmivo, vzhledem k poměrně vysokému množství bílkovin, jako plné masa. Ale tak to není. Živočišné bílkoviny z masových mouček byly ve značné míře doplněny bílkovinami z luštěnin. Nic proti luštěninám v krmivu pro psy, ale jejich množství by mělo být přiměřené celkovému obsahu a to zejména pro jejich horší stravitelnost. Mladý pes to zvládne, ale u starších opatrně s touto volbou. Pozitivně u těchto granulí hodnotíme vyšší obsah tuků a méně sacharidů. Je skutečně podle výrobce Annamaet Grain Free Manitok čistě přírodní krmivo? Máme pochybnosti. Tuky jsou konzervovány tokoferoly. Proč tedy výrobce neuvádí čím je konzervována masová moučka ?

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.6
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře