Taste of the Wild Sierra Mountain

Populární
 
3.3
 
0.0 (0)
3732
Taste of the Wild Sierra Mountain

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Taste of The Wild Sierra Mountain Canine 13 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Sierra Mountain Canine 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Sierra Mountain Canine 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Jehněčí maso (čerstvé jehněčí maso), jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), batáty, brambory, hrách, řepkový olej, vaječné výrobky sušené, pečené jehněčí (jehněčí maso), vedlejší produkty z rajčat, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), chlorid sodný 0,28%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum).

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 25,0%, tuky 15,0%, vláknina 4,0%, popel 7,2%, vlhkost 10%, vápník 1,6%, fosfor 1%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%.

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60 mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
27.8
Tuky
16.7
Vláknina
4.4
Popel
8
Sacharidy
43.1

Shrnutí

Taste of the Wild Sierra Mountain Canine je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určené je pro všechna plemena všeho věku (ALL LIFE STAGES)

Obsahuje pouze jehněčí maso, doplněné namísto obilovinami zeleninou (brambory, batáty) a luštěninami. Kladně hodnotíme ne příliš vysoké množství luštěnin a tudíž dobrou stravitelnost granulí. Může být použito všude tam, kde je alergie na jiné druhy mas či obiloviny. Krmivo je nutričně vyvážené s mírně vyšším podílem sacharidů. Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Nenašli jsme však nikde informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervaci chemickou.

Recenze editora

1 review
(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva
 
3.3
R

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře