Taste of the Wild Southwest Canyon

Populární
 
3.2
 
3.0 (1)
4002
Taste of the Wild Southwest Canyon

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Obsahuje alergeny
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Taste of The Wild Southwest Canyon Canine 13 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Southwest Canyon Canine 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Southwest Canyon Canine 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

hovězí maso (čerstvé hovězí maso), cizrna, jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), řepkový olej, vaječné produkty sušené, divočák (čerstvé maso z divočáka), rybí moučka (dehydrované maso z mořských ryb), pivovarské kvasnice, vedlejší produkty z rajčat, lněné semínko, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), chlorid sodný 0,25%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum).

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 29,0%, tuky 15,0%, vláknina 4,5%, popel 8,5%, vlhkost 10%, vápník 1,9%, fosfor 1,1%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%.
Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu hydrát 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
32.2
Tuky
16.7
Vláknina
5
Popel
9.4
Sacharidy
36.7

Shrnutí

Taste of the Wild Southwest Canyon je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určeno je pro všechna plemena a pro každý věk ALL LIFE STAGES.

Obsahuje různé druhy mas s minimem zvěřiny (divočáka). Obsahuje ovšem také vysoké procento cizrny. S tak obrovským množstvím luštěniny je toto krmivo velmi těžko stravitelné. Pozor proto na podávání zejména starším psům a seniorům !  Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Nenašli jsme však nikde informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervaci chemickou.

Recenze editora

1 review
(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva
 
3.2
M

Uživatelské recenze

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.0
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře
Nesprávné složení surovin
(Updated: Červenec 27, 2016)
Hodnocení krmiva
 
3.0
Deklarace surovin na štítku neobsahuje stejné suroviny jako na stránkách výrobce. Krmivo má méně masa, než jsem očekával. Dodavatel nekomunikuje. Tuto značku si již nekoupím. Více na fóru: http://vse-o-krmivech.cz/forum/komercni-krmiva/7-taste-of-the-wild-nespravny-seznam-surovin 
M