Taste of the Wild Pacific Stream Puppy

Populární
 
3.5
 
0.0 (0)
3292
Taste of the Wild Pacific Stream Puppy

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Taste of The Wild Pacific Stream Puppy 13 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Pacific Stream Puppy 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Taste of The Wild Pacific Stream Puppy 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Losos (čerstvé maso z lososa), rybí moučka (dehydrované maso z mořských ryb), batáty, brambory, hrách, hrachový protein, řepkový olej, vedlejší produkty z rajčat, uzený losos (maso z lososa), moučka z lososa (dehydrované maso z lososa), přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), lososový olej (zdroj DHA látek), chlorid sodný 0,33%, sušený kořen čekanky, extrakt z juky, rajčata, borůvky, maliny, probiotika: (lactobacillus acidophilus, bifidobacterius lactis, lactobacillus reuteri).

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 27,0%, tuky 15,0%, vláknina 5,0%, popel 7,9%, vlhkost 10%, vápník 1,4%, fosfor 1%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%, DHA (kyslina dokosahexaenová) 0,05%.

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 11,500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, chelátová forma železa hydrát 60 mg/kg, chelátová forma mědi hydrát 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, chelátová forma manganu 20 mg/kg, oxid manganatý 20mg/kg.

 

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
30
Tuky
16.7
Vláknina
5.6
Popel
8.8
Sacharidy
39

Shrnutí

Taste of the Wild Pacific Stream Puppy je krmivo vyrobené v USA tamní firmou Taste of the Wild Petfood. Oficiálním distributorem pro ČR a SK je pak společnost Hájek Pet Food. Určeno je pro štěňata a juniory všech malých středních i velkých plemen.

Obsahuje pouze maso z mořských ryb, doplněné namísto obilovinami zeleninou (brambory, batáty) a luštěninami. Kladně hodnotíme ne příliš vysoké množství luštěnin a tudíž dobrou stravitelnost granulí. Krmivo je nutričně vyvážené s nízkým podílem sacharidů. Přidané minerály byly z části použity v té lepší, chelátové formě. Deklarace krmiva na internetových stránkách (bez procentuálního označení) byla ponechána dle legislativy USA, na vyžádání kupujícího je prodávající povinen přesné složení sdělit. Nenašli jsme však nikde informaci o tom, jak je krmivo konzervováno, proto je důvodné se domnívat, že se jedná o konzervaci chemickou. Ačkoliv rybí maso obsahuje velké množství prospěšných látek, obsahuje též vzhledem ke znečištění moří i velké množství těžkých kovů. Střídejte proto tyto granule s jinými druhy mas.

Recenze editora

1 review
(Updated: Červenec 28, 2017)
Hodnocení krmiva
 
3.5
M

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře