Eden Country

Populární
 
4.8
 
0.0 (0)
4906
Eden Country

Krmivo pro psy - profil

Vysoký obsah masa
Přírodní složení
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Jasná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Eden Country Standard 12 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Eden Country Standard 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Eden Country Standard 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

čerstvé kachní maso 30%, sušené kachní maso 13%, sladké brambory 13%, čerstvě připravené jehněčí 10%, sušené králičí maso 8%, čerstvé srnčí 7%, kachní tuk 5%, tapioca 3.5 %, cizrna 3,5%, sušené jehněčí 3%, celá sušená vejce 2%, kachní játra 2%, hráchová vláknina 0,5%, minerální látky a vitamíny, mrkev, jablka, špenát, kokosový olej 0,06%, vojtěška, plody šípku, kořen lopuchu, heřmánek, mořské řasy, brusinky, anýz a pískavice řecké seno, fruktooligosacharidy 450mg/kg, glukosamin 340mg/kg, methylsulfonylmethan 340mg/kg, chondroitin sulfát 240mg/kg, tymián,majoránka, oregano, petržel, šalvěj

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 32 %, tuky 19 %, vláknina 3 %, popel 12 %, vlhkost 8 %, Omega 6: 3,3%, Omega 3: 0,3%, vápník 2,4%, fosfor 1,6 %

Nutriční doplňkové látky: Vitamin A (jako retinylacetát) 14400 IU / kg, vitamín D3 (cholekalciferol as) 2165 IU / kg, vitamín E (jako alfa tokoferol acetát) 95 mg / kg. Obohacený o důležité vitamíny a oleje, samozřejmě stabilizovaný směsí tokoferolů. Neobsahuje žádné přidané syntetické antioxidanty, železo chelát aminokyselin n-hydrát 320 mg / kg, zinek chelát aminokyselin n-hydrát 320 mg / kg, manganatý chelát aminokyselin n-hydrát 225 mg / kg, Chelát mědi a aminokyselin n-hydrát 145 mg / kg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,58 mg / kg, organický selen  S. cerevisiae CNCM 1-3060 125 mg / kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
34.8
Tuky
20.7
Vláknina
3.3
Popel
13
Sacharidy
28.3

Shrnutí

Eden Country jsou granule z Velké Británie, označené jako ALL LIFE STAGES (ALS). Znamená to, že jsou dle výrobce vhodné pro všechny životní fáze psa a pro všechna plemena.

Bezesporu se jedná o kvalitní granule s vysokým obsahem masa. Šetrné zpracování surovin při velmi nízkých teplotách max. 90 stupňů je dalším plusem. Chválíme sacharidy, které jsou na velmi nízké úrovni i užití lépe vstřebatelných chelátových minerálů.

Pro jejich vysoký obsah energie jsou vhodné především pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží (pracovní psi, březí či kojicí feny).

Pro starší psy nebo dokonce psí seniory, pro štěňata velkých a obřích plemen a pro psy náchylné k obezitě vhodné nejsou. U štěňat velkých a obřích plemen může vysoký obsah energie společně s vysokým obsahem vápníku (2,4%) v krmivu ohrozit jejich správný vývoj.

Navíc, jejich obsah fosforu 1,6% je pro psí seniory příliš vysoký a může ohrozit jejich zdraví.

A právě výrobcem použité označení ALS umožňuje použít tyto granule pro všechny psy, včetně těch shora uvedených. A s tím souhlasit nemůžeme.

Upozorňujeme také, že tyto granule obsahují velké množství popela (13% v sušině).

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
4.8
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře