Eden Country

 
4.8
 
0.0 (0)
491  
 
Ohodnoťte tento produkt
Eden Country

Krmivo pro psy - profil

Vysoký obsah masa
Přírodní složení
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Jasná deklarace surovin
Aktualizováno
Březen 22, 2018
Značka
Cena za 1 kg
173.1
Cena denní dávky - 25kg pes
39.8

Cena a nákup

-

Aktuální cena Eden Country Standard 12 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Eden Country Standard 6 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Eden Country Standard 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

čerstvé kachní maso 30%, sušené kachní maso 13%, sladké brambory 13%, čerstvě připravené jehněčí 10%, sušené králičí maso 8%, čerstvé srnčí 7%, kachní tuk 5%, tapioca 3.5 %, cizrna 3,5%, sušené jehněčí 3%, celá sušená vejce 2%, kachní játra 2%, hráchová vláknina 0,5%, minerální látky a vitamíny, mrkev, jablka, špenát, kokosový olej 0,06%, vojtěška, plody šípku, kořen lopuchu, heřmánek, mořské řasy, brusinky, anýz a pískavice řecké seno, fruktooligosacharidy 450mg/kg, glukosamin 340mg/kg, methylsulfonylmethan 340mg/kg, chondroitin sulfát 240mg/kg, tymián,majoránka, oregano, petržel, šalvěj

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 32 %, tuky 19 %, vláknina 3 %, popel 12 %, vlhkost 8 %, Omega 6: 3,3%, Omega 3: 0,3%, vápník 2,4%, fosfor 1,6 %

Nutriční doplňkové látky: Vitamin A (jako retinylacetát) 14400 IU / kg, vitamín D3 (cholekalciferol as) 2165 IU / kg, vitamín E (jako alfa tokoferol acetát) 95 mg / kg. Obohacený o důležité vitamíny a oleje, samozřejmě stabilizovaný směsí tokoferolů. Neobsahuje žádné přidané syntetické antioxidanty, železo chelát aminokyselin n-hydrát 320 mg / kg, zinek chelát aminokyselin n-hydrát 320 mg / kg, manganatý chelát aminokyselin n-hydrát 225 mg / kg, Chelát mědi a aminokyselin n-hydrát 145 mg / kg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,58 mg / kg, organický selen  S. cerevisiae CNCM 1-3060 125 mg / kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
34.8
Tuky
20.7
Vláknina
3.3
Popel
13
Sacharidy
28.3

Shrnutí

Eden Country je krmivo z Velké Británie, výhradním dovozcem je firma Masové granule - Petr Stašek.

ALL LIFE STAGES je označení, kterým se tyto granule pyšní. Znamená to, že jsou dle výrobce vhodné pro všechny životní fáze psa a pro všechna plemena. Bezesporu se jedná o kvalitní granule s vysokým obsahem masa. Ostatní použité suroviny se jeví ve vyváženém poměru. Žádná ingredience nebyla námi označena červenou barvou. Šetrné zpracování surovin při velmi nízkých teplotách max. 90 stupňů.

Přesto předkládáme důležité upozornění pro spotřebitele: Jedná se o velmi silné granule a to nejen v množství masa (to by na škodu nebylo), ale především v zastoupení velkého množství popela 13% v sušině. S takto "nabušenými" granulemi si poradí většina mladých psů nebo psů se zvýšenou fyzickou zátěží (pracovní psi, březí či kojicí feny), nikoliv však starší psi. A právě výrobcem označení ALS umožnuje použít tyto granule i pro starší psy či dokonce psí seniory. A s tím souhlasit nemůžeme. Upozorňujeme, že vysoké hodnoty minerálních látek a zejména zastoupení vápníku 2,4% a fosforu 1,6% může být pro organismus starších psů velmi zatěžující až nebezpečné.

Hodnocení redakce

1 hodnocení

Hodnocení krmiva 
 
4.8
M-

Hodnocení spotřebitelů

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentář