Canine Caviar Grain Free Open Sky

Populární
 
4.0
 
0.0 (0)
1861
Canine Caviar Grain Free Open Sky

Krmivo pro psy - profil

Vysoký obsah masa
Přírodní složení
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Jasná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Canine Caviar Grain Free Open Sky kachna 11 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Canine Caviar Grain Free Open Sky kachna 5 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Canine Caviar Grain Free Open Sky kachna 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

kachní moučka 40 %, cizrna 28 %, kachní tuk 10 % (konzervovaný směsí tokoferolů), kokos, vojtěška sušená sluncem, kokosový olej, hnědá mořská řasa sušená sluncem, sušený produkt fermentace Lactobacillus Acidophilus, chlorid sodný, lecitin, FOS neboli fruktooligosacharidy (prebiotika), pískavice řecké seno, máta peprná, papája, šípky, extrakt z juky, anýzový olej, tymiánový olej

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 27 %, tuky 16 %, vláknina 6,4 %, popel 6,4 %, vlhkost 8 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,8 %, omega-3 mastné kyseliny 1 %, omega-6 mastné kyseliny 2 %

Nutriční doplňkové látky: cholin chlorid 3500 mg/kg, taurin 1000 mg/kg, vitamin A 20000 IU/kg, vitamin D3 1500 IU/kg, biotin 0,6 mg/kg, riboflavin (vitamin B2) 15 mg/kg, thiamin mononitrát (vitamin B1) 20 mg/kg, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 10 mg/kg, vitamin B12 0,07 mg/kg, kyselina listová 4 mg/kg, E6 zinek (síran zinečnatý monohydrát) 120 mg/kg, E5 mangan (oxid manganatý) 8 mg/kg, E8 selen (seleničitan sodný) 0,3 mg/kg, E1 železo 90 mg/kg, E2 jód 2 mg/kg, E4 měď 13 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
29.3
Tuky
17.4
Vláknina
7
Popel
7
Sacharidy
39.3

Shrnutí

Canine Caviar Grain Free Open Sky jsou granule vyrobené v USA, výhradní distributor od r. 2017 PETFOOD. Určené jsou zejména pro dospělé psy, kojící feny a pro štěňata středních a velkých plemen.

Krmivo s vysokým podílem masa, ale bohužel také s extrémě vysokým podílem luštěnin (cizrna 28%). Nic proti luštěninám v krmivu pro psy, ale jejich množství by mělo být úměrné (podle nás max do 10%) a to především pro jejich horší stravitelnost krmiva což zabraňuje vstřebávání ostatních výživných látek. Doplněné minerální látky bychom rádi viděli a očekávali v chelátové formě vzhledem k tak vysoké ceně produktu. Rozhodně doporučujeme střídat s jinými krmivy s jinou bílkovinnou složkou, optimálně bez luštěnin.

Výrobce se honosí tvrzením výjimečného krmiva na trhu pro psy vzhledem k jedinečnému způsobu jeho zpracování (vlastní know-how).Vzniká prý tak zásaditá receptura vysoce podobná přirozené stravě předků. Více o alkalické dietě také zde. Necháváme na spotřebiteli, jak s těmito informacemi naloží. Bez chemických konzervantů a modifikovaných látek.

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
4.0
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře