Canine Caviar Grain Free Open Range

Populární
 
3.9
 
5.0 (2)
4163
Canine Caviar Grain Free Open Range

Krmivo pro psy - profil

Vysoký obsah masa
Přírodní složení
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Jasná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Canine Caviar Grain Free Open Range buvol 11 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Canine Caviar Grain Free Open Range buvol 5 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Canine Caviar Grain Free Open Range buvol 2 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

buvolí moučka 43 %, cizrna 27 %, jehněčí tuk 10 % (konzervovaný směsí tokoferolů), kokos, vojtěška sušená sluncem, kokosový olej, hnědá mořská řasa sušená sluncem, sušený produkt fermentace Lactobacillus Acidophilus, chlorid sodný,  lecitin, FOS neboli fruktooligosacharidy (prebiotika), pískavice řecké seno, máta peprná, papája, šípky, extrakt z juky, anýzový olej, tymiánový olej

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 26 %, tuky 16 %, vláknina 7 %, popel 7,5 %, vlhkost 8 %, vápník 2 %, fosfor 1,3 %, omega-3 mastné kyseliny 1 %, omega-6 mastné kyseliny 1,4 %

Nutriční doplňkové látky: cholin chlorid 1400 mg/kg, taurin 1000 mg/kg, vitamin A 20000 IU/kg, vitamin D3 1500 IU/kg, biotin 0,6 mg/kg, riboflavin (vitamin B2) 15 mg/kg, thiamin mononitrát (vitamin B1) 20 mg/kg, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 10 mg/kg, vitamin B12 0,07 mg/kg, kyselina listová 4 mg/kg, E6 zinek (síran zinečnatý monohydrát) 120 mg/kg, E5 mangan (oxid manganatý) 8 mg/kg, E8 selen (seleničitan sodný) 0,3 mg/kg, E1 železo 90 mg/kg, E2 jód 2 mg/kg, E4 měď 13 mg/kg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
28.3
Tuky
17.4
Vláknina
7.6
Popel
8.2
Sacharidy
38.6

Shrnutí

Canine Caviar Grain Free Open Range jsou granule vyrobené v USA, výhradní distributor od r. 2017 PETFOOD. Určené jsou pro dospělé psy, kojící a březí feny a pro štěňata středních a velkých plemen.

Výrobce se honosí tvrzením výjimečného krmiva na trhu pro psy vzhledem k jedinečnému způsobu jeho zpracování (vlastní know-how).Vzniká prý tak zásaditá receptura vysoce podobná přirozené stravě předků. Více o alkalické dietě také zde. Necháváme na spotřebiteli, jak s těmito informacemi naloží. Bez chemických konzervantů a modifikovaných látek.

Krmivo s vysokým podílem masa, ale bohužel také s příliš vysokým podílem luštěnin (cizrna 27%). Nic proti luštěninám v krmivu pro psy, ale jejich množství by mělo být přiměřené (podle nás max do 10%) a to především pro horší stravitelnost krmiva i vstřebávání ostatních výživných látek. Doplněné minerální látky bychom rádi viděli a očekávali v chelátové formě vzhledem k tak vysoké ceně produktu. Pozor na poměrně vysoký obsah fosforu.

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.9
M-

Uživatelské recenze

2 reviews
Hodnocení krmiva
 
5.0
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře
Hodnocení krmiva
 
5.0
S
Tmavé kruhy kolem očí u čivavky
Hodnocení krmiva
 
5.0
H