Annamaet Grain Free Lean

Populární
 
3.3
 
0.0 (0)
1677
Annamaet Grain Free Lean

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Annamaet Grain Free Lean 13,61 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free Lean 6,80 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free LEAN 2,27 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Kuřecí moučka, hrách, cizrna, brambory, tapioka (maniok), kachní moučka, moučka ze sleďů, přírodní aroma, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů přírodního původu (vitamín E), menhadenový olej (konzervovaný směsí tokoferolů přírodního původu (vitamín E), mrkev, celer, petržel, salát, řeřicha, špenát, řasy (zdroj mastných kyselin), lecitin, DL-methionin, L-lysin, brusinky, Lactobacillus Acidophilus – sušený produkt fermentace, oligofruktóza, Yucca Schidigera, chlorid sodný, moučka z mořských řas, vitamín E, vitamín C, niacin, biotin, vitamín B1, L-Karnitin, D-pantothenan vápenatý, vitamín B2, vitamín B6, vitamín A, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová, cholinchlorid, chlorid draselný, chelát zinku, betain, chelát železa, selenium kvasnice, chelát mědi, chelát manganu, jodičnan vápenatý.

 

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 30 %, tuky 8 %, vláknina 3,5 %, popel 6,8 %, vlhkost 10 %, vápník 1,36 %, fosfor 0,93 %, omega-3 mastné kyseliny 0,6 %, omega-6 mastné kyseliny 2 %, DHA 0,5 %, L-Karnitin 35mg/kg

Doplňkové látky/kg: Vitamín A 32.180 m.j., vitamín D3 1.580 m.j., vitamín E 179 m.j., železo 35,7 mg, jód 1,3 mg, měď 5,4 mg, mangan 3,6 mg, zinek 89 mg, selen 0,27 mg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
33.3
Tuky
8.9
Vláknina
3.9
Popel
7.6
Sacharidy
46.3

Shrnutí

Annamaet Grain Free Lean jsou granule vyrobené v USA a jejich výrobcem je Annamaet Petfoods. Určené jsou pro psy ve všech životních stádiích, tedy od štěňat až po dospělé psy a březí a kojicí feny. Vhodná pro štěňata velkých plemen a pro psy s nadváhou nebo se sklonem k ní.

Jelikož výrobce neudává procentuální složení surovin vypadá krmivo, vzhledem k poměrně vysokému množství bílkovin, jako plné masa. Ale tak to není. Živočišné bílkoviny z masových mouček byly ve značné míře doplněny bílkovinami z luštěnin. Nic proti luštěninám v krmivu pro psy, ale jejich množství by mělo být přiměřené celkovému obsahu a to zejména pro jejich horší stravitelnost. Mladý pes to celkem zvládne, ale u starších opatrně s touto volbou. Tuky byly redukovány v zájmu "štíhlé linie" avšak podíl sacharidů z brambor a manioku je stále vysoký. Jsme zastánci a podle řady studií je prokázané, že pes potřebuje spíše tuky, než-li sacharidy. Podívejme se na konečný výsledek této receptury. Aby pes neměl hlad musela být o polovinu navýšena denní krmná dávka. Cena za kg se tak stala dosti vysokou když uvážíme, že je to stále na úkor masa. Je skutečně podle výrobce Annamaet Grain Free Lean čistě přírodní krmivo? Máme pochybnosti. Tuky jsou konzervovány tokoferoly. Proč tedy výrobce neuvádí čím je konzervována kuřecí moučka ?

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.3
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře