Annamaet Grain Free Aqualuk

Populární
 
3.6
 
0.0 (0)
1983
Annamaet Grain Free Aqualuk

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Annamaet Grain Free AQUALUK 13,61 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free AQUALUK 6,80 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free AQUALUK 2,27 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Moučka z lososa, hrách, moučka ze sleďů, cizrna, brambory, tapioka (maniok), menhadenový olej (konzervovaný směsí tokoferolů přírodního původu (vitamín E), řepkový olej (canola), mrkev, celer, petržel, salát, řeřicha, špenát, přírodní aroma, řasy (zdroj mastných kyselin), lecitin, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, DL-methionin, L-lysin, brusinky, Lactobacillus Acidophilus – sušený produkt fermentace, oligofruktóza sušená, Yucca Schidigera, moučka z mořských řas, vitamín E, vitamín C, niacin, biotin, vitamín B1, L-Karnitin, D-pantothenan vápenatý, vitamín B2, vitamín B6, vitamín A, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová, cholinchlorid, chlorid draselný, chelát zinku, betain, chelát železa, selenium kvasnice, chelát mědi, chelát manganu, jodičnan vápenatý.

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 30 %, tuky 16 %, vláknina 3,5 %, popel 7,5 %, vlhkost 10 %, vápník 1,43 %, fosfor 0,97 %, omega-3 mastné kyseliny 1,8 %, omega-6 mastné kyseliny 3,5 %, DHA 0,5 %, L-Karnitin 35mg/kg

Doplňkové látky/kg: Vitamín A 32.180 m.j., vitamín D3 1.580 m.j., vitamín E 179 m.j., železo 35,7 mg, jód 1,3 mg, měď 5,4 mg, mangan 3,6 mg, zinek 89 mg, selen 0,27 mg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
33.3
Tuky
17.8
Vláknina
3.9
Popel
8.3
Sacharidy
36.7

Shrnutí

Annamaet Grain Free Aqualuk jsou granule vyrobené v USA a jejich výrobcem je Annamaet Petfoods. Určené jsou pro psy ve všech životních stádiích, tedy od štěňat až po dospělé psy a březí a kojicí feny. Receptura je vhodná pro psy s citlivou kůží a trávicími obtížemi.

Vzhledem k uvedenému množství bílkovin můžeme získat dojem, že krmivo je plné masa. Ale to je bohužel omyl. Přesnější závěry bychom dostali pro analýze procentuálního složení surovin. Živočišné bílkoviny z masových mouček byly ve velké míře doplněny bílkovinami z luštěnin. S luštěninami v psím krmivu žádný zásadní problém nemáme, ale jejich množství by přeci jen mělo být kvůli horší stravitelnosti přiměřené celkovému obsahu. Mladý pes se s tím nějak popere, ale u seniorů před touto volbou varujeme.

Kladně hodnotíme nízké procento sacharidů ve prospěch tuků. Je však krmivo Annamaet Grain Free Aqualuk, jak výrobce uvádí, čistě přírodní? O tom máme pochybnosti. Tuky jsou konzervovány tokoferoly. Proč tedy výrobce neuvádí, čím je konzervována rybí moučka ?

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.6
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře