Annamaet Grain Free Aqualuk

Populární
 
3.6
 
0.0 (0)
1765
Annamaet Grain Free Aqualuk

Krmivo pro psy - profil

Maso méně než 30%
Obsahuje syntetické látky
Neobsahuje obiloviny
Hypoalergenní
Matoucí nebo neúplná deklarace surovin

Cena a nákup

-

Aktuální cena Annamaet Grain Free AQUALUK 13,61 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free AQUALUK 6,80 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Annamaet Grain Free AQUALUK 2,27 kg v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

-

Deklarace surovin

Moučka z lososa, hrách, moučka ze sleďů, cizrna, brambory, tapioka (maniok), menhadenový olej (konzervovaný směsí tokoferolů přírodního původu (vitamín E), řepkový olej (canola), mrkev, celer, petržel, salát, řeřicha, špenát, přírodní aroma, řasy (zdroj mastných kyselin), lecitin, uhličitan vápenatýchlorid sodný, DL-methionin, L-lysin, brusinky, Lactobacillus Acidophilus – sušený produkt fermentace, oligofruktóza sušená, Yucca Schidigera, moučka z mořských řas, vitamín E, vitamín C, niacin, biotin, vitamín B1, L-Karnitin, D-pantothenan vápenatý, vitamín B2, vitamín B6, vitamín A, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová, cholinchlorid, chlorid draselný, chelát zinku, betain, chelát železa, selenium kvasnice, chelát mědi, chelát manganu, jodičnan vápenatý.

* Kontroverzní nebo nízkohodnotné složky jsou tištěny červeně, obzvláště problematické tučně červeně.

Deklarace výživových látek

bílkoviny 30 %, tuky 16 %, vláknina 3,5 %, popel 7,5 %, vlhkost 10 %, vápník 1,43 %, fosfor 0,97 %, omega-3 mastné kyseliny 1,8 %, omega-6 mastné kyseliny 3,5 %, DHA 0,5 %, L-Karnitin 35mg/kg

Doplňkové látky/kg: Vitamín A 32.180 m.j., vitamín D3 1.580 m.j., vitamín E 179 m.j., železo 35,7 mg, jód 1,3 mg, měď 5,4 mg, mangan 3,6 mg, zinek 89 mg, selen 0,27 mg.

Výživové látky v sušině %

Bílkoviny
33.3
Tuky
17.8
Vláknina
3.9
Popel
8.3
Sacharidy
36.7

Shrnutí

Annamaet Grain Free Aqualuk jsou granule vyrobené v USA a jejich výrobcem je Annamaet Petfoods. Určené jsou pro psy ve všech životních stádiích, tedy od štěňat až po dospělé psy a březí a kojicí feny. Receptura vhodná pro psy s citlivou kůží a trávicími obtížemi.

Jelikož výrobce neudává procentuální složení surovin vypadá krmivo, vzhledem k poměrně vysokému množství bílkovin, jako plné masa. Ale tak to není. Živočišné bílkoviny z masových mouček byly ve velké míře doplněny bílkovinami z luštěnin. Nic proti luštěninám v krmivu pro psy, ale jejich množství by mělo být přiměřené celkovému obsahu a to zejména pro jejich horší stravitelnost. Mladý pes to celkem zvládne, ale u starších opatrně s touto volbou. Kladně hodnotíme nízké procento sacharidů ve prospěch tuků. Je však skutečně podle výrobce Annamaet Grain Free Aqualuk čistě přírodní krmivo? Máme pochybnosti. Tuky jsou konzervovány tokoferoly. Proč tedy výrobce neuvádí čím je konzervována rybí moučka ?

Recenze editora

1 review
Hodnocení krmiva
 
3.6
M-

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádná uživatelská hodnocení
Máte u nás účet?
Hodnocení (čím více tím lépe)
Hodnocení krmiva
Komentáře