Odpověď: granule Bosch puppy

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Zde se můžete registrovat nebo přihlásit Přihlásit se nebo Registrovat. Příspěvek můžete ale také odeslat jako neregistrovaný návštěvník, zadáním pouze jména. V takovém případě ale nebudete upozorněn na reakce na příspěvky.
X

Historie tématu:

Zobrazit nejstarší 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

• Redakce

Doporučujeme pokračovat s krmením granulemi, kterými bylo štěně krmeno alespoň 2 - 3 týdny, klidně do spotřebování balíčku granulí. Na přechod na nové krmivo potřebujete 7 - 10 dní.

Obě vámi zmíněné značky mají vysoký obsah sacharidů a nižší procento bílkovin. Bosch navíc obsahuje jenom malé množství masa. Dopřejte vašemu maliňákovi (je to velmi aktivní plemeno), dostatek masa, bílkovin a tuku, více v článcích Krmení psů - jak a čím krmit psa a Jak krmit štěňata .

Zde několik možností vhodných granulí .

• granule Bosch puppy

Dobrý den,

začátkem října si dovezu 7. týdenní štěně BOM. Chovatel dává ve své stanici psům granule Bosch. Viděla jsem 6 jeho chovných psů, od štěňat po starší psy a všichni po těchto granulích vypadali krásně. Vzhledem tomu, že vím, že tyto granule nepatří zrovna k lepším tak bych ráda přešla na granule jiné. Ovšem kladu si otázku zda udělám dobře. Viděla jsem od chovatele krásně živené psy a tak si nejsem jistá zda z mé strany udělám správné rozhodnutí. Co si o tom myslíte? Jinak uvažuji o granulích Lukullus Junior. Pokud bych přešla na nové granule. Mohu začít s postupným přechodem hned po prvních dnech co se štěně zabydlí a bude v novém domově v pohodě? Nebo bych měla aspoň dva týdny počkat než s přechodem začnu? Přechod na nové granule by měl vypadat jak? Mám je začít postupně vmíchat nebo by změna měla probíhat jinak?