Granule pro alergického psa

02. bře 2019 17:08 - 02. bře 2019 17:16 #112 od Redakce
Odpověděl Redakce pro téma Granule pro alergického psa
Psy s potravinovou alergií je nejlépe krmit doma připravovaným krmením. Doporučujeme krmit BARFem . Není to vůbec těžké.

Při krmení granulemi si nemůžeme být naprosto jistí, že se alergen do granulí nedostal . Pokud chcete pokračovat v krmení granulemi, vybírejte pokud možno ty, které obsahují jenom jeden zdroj masa (což bude velmi obtížné) a granule i zdroj masa pravidelně obměňujte. Yoggies které neobsahují kuřecí jsou v pořádku. Zde několik dalších možností:

AATU Duck

Acana Dog Grasslands

Canine Caviar Grain Free Open Sky

Carnilove Duck & Pheasant for Adult
a několik dalších z řady Carnilove

Eden Kachna

Markus Mühle Black Angus Adult

Nativia Real Meat Rabbit & Rice

Eden Country

Radim napsal: Nyní po zjištění alergie na kuřecí maso , už týden vybírám vhodné a hlavně co nejlepší granule. Od  vetrináře máme "naordinované" granule Royal Canin Hypoallergenic Small Dog - Veterinary Diet, ale zjistil jsem ,že obsahují sóju ,sojový olej a vitamin A 31000.0 IU což se mi zdá dost. Takže tyto granule chci co nejdříve ukkončit. Nyní se rozhoduji právě mezi Platinum a Yoggies obě jehněčí. Můžete mi poradit jestli z těchto některé vybrat nebo i doporučit jiné?

02. bře 2019 17:00 #111 od Radim
Granule pro alergického psa vytvořil uživatel Radim
Dobrý den,
chtěl jsem koupit granule PLatinum jehněčí ,ale po přečtení Vaši recenze kde je červeně síran měďnatý, seleničitan sodný, chlorid draselný , váhám. Jsou tyto látky nějak moc nebezpečné ? (fr.buldoček) Nyní po zjištění alergie na kuřecí maso , už týden vybírám vhodné a hlavně co nejlepší granule. Od vetrináře máme "naordinované" granule Royal Canin Hypoallergenic Small Dog - Veterinary Diet, ale zjistil jsem ,že obsahují sóju ,sojový olej a vitamin A 31000.0 IU což se mi zdá dost. Takže tyto granule chci co nejdříve ukkončit. Nyní se rozhoduji právě mezi Platinum a Yoggies obě jehněčí. Můžete mi poradit jestli z těchto některé vybrat nebo i doporučit jiné?
Děkuji Radim
  • Povoleno: vytvoření nového téma.
  • Povoleno: odpovídat.
  • Není povoleno: přidávat obrázky.
  • Není povoleno: přidávat soubory.
  • Není povoleno: upravovat zpávu.
Moderátoři: RedakceMarie - Redakce